logo
+36 20 239 87 57

Helyszínek


Hol szeretnél edzeni?
 
Abony
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Ajka
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Balatonalmádi
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Balatonföldvár
Gulyásné Erdélyi Nikoletta
niki@kangatraining.hu
Balatonfüred
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Balatonfüred - Balaton Szabadidő-és Konferencia Központ
Chugyik-Kalincsák Bea
bea@kangatraining.hu
Békés
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Békéscsaba
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Bonyhád
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Budaörs
Nemes Emőke
emoke@kangatraining.hu
Budapest 11. ker - TEMI Fővárosi Művelődési Ház
Papp Balázsné Dajka Emese
emese@kangatraining.hu
Budapest 12. ker - ODU KÖZÖSSÉGI TÉR
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Budapest 13. ker - Savoy Garden Táncstúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 14. ker - Örs-Fitness
Tóthné Szűcs Andrea
szandi@kangatraining.hu
Budapest 15. ker - Újpalotai Sportcentrum
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 16. kerület
Kaszás Mónika
moni@kangatraining.hu
Budapest 17. ker - Vigyázó Sándor Művelődési Ház
Tóthné Szűcs Andrea
szandi@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Ágnes Fitness
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Dance City Center
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 19. ker - Kispest, Wekerlei Kultúrház
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 19. ker. - Wekerletelep, Kós Károly tér
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 2.ker.- Budai Táncklub
Gorove-Osvalda Marianna
gorovemariann@kangatraining.hu
Budapest 2.ker.- Marczibányi Sportcentrum
Gorove-Osvalda Marianna
gorovemariann@kangatraining.hu
Budapest 20. ker - Pesterzsébet
Bozai Zsuzsa
zsuzsa@kangatraining.hu
Budapest 21. ker - Csepel
Bozai Zsuzsa
zsuzsa@kangatraining.hu
Budapest 22. ker. - SÓLÁMPÁS KÖZPONT
Sziller-Kozár Gitta
gitta@kangatraining.hu
Budapest 4. ker. - Fitness Indahouse - Funkcionális edző stúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 4. ker. - Szávitrí Életmód Stúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 8. ker - Görbe Bögre Kávézó
Dobner Kamilla
kamilla@kangatraining.hu
Budapest 9. ker - Dési Huber István Művelődési Ház
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Celldömölk
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Debrecen - BIJÓ Energia Egészségközpont
Weisz-Kovács Andi
andidebrecen@kangatraining.hu
Dunaharaszti
Nemes Emőke
emoke@kangatraining.hu
Dunakeszi - Kellys Fitness Club (Fő út)
Szirmai Edit
edit@kangatraining.hu
Dunaújváros
Ferenczi-Juhász Éva
eva@kangatraining.hu
Ecser
Maldrik Zsoltné Brigi
brigi@kangatraining.hu
Érd - Olívia Mozgás-és Táncstúdió
Ebedli Mercédesz
merci@kangatraining.hu
Fertőd
Szabóné Szamosi Anita
szanita@kangatraining.hu
Fonyód
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Gödöllő - Láng Fitness
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Gyál
Maldrik Zsoltné Brigi
brigi@kangatraining.hu
Gyömrő - Mayaland Játszóház
Dobner Kamilla
kamilla@kangatraining.hu
Győr, Creatíve Életmódműhely és Játszóház
Hajdu Noémi
noemi@kangatraining.hu
Győr, Generációk Háza
Meyer Yessica
yessi@kangatraining.hu
Jászberény - Mimóza Játszóház
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Kaposvár - LTP Fitness & Gym 
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Kapuvár
Szabóné Szamosi Anita
szanita@kangatraining.hu
Keszthely, BRI'S Forma Studio
Dr. Sorok Biri
sorokbiri@kangatraining.hu
Kiskőrös
Horváth-Huber Tímea
hubertimi@kangatraining.hu
Kolozsvár - Románia - Életfa
Boros Adél
adel@kangatraining.com
Kolozsvár - Románia - Mikó Óvoda
Boros Adél
adel@kangatraining.com
Komló
Tóth Katalin
kata@kangatraining.hu
Miskolc
Gulyás Tímea
timi@kangatraining.hu
Mogyoród
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Nagykovácsi
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Nemesvámos
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Oroszlány
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Paks
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Pápa
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Pécs
Tóth Katalin
kata@kangatraining.hu
Pétfürdő
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Sárbogárd
Kineth Erzsébet
bobi@kangatraining.hu
Sárvár
Velladics Judit
jucus@kangatraining.hu
Siófok
Gulyásné Erdélyi Nikoletta
niki@kangatraining.hu
Siófok- Hotel Azúr
Nagy Lívia
livia@kangatraining.hu
Sopron - Fit-Max Mozgáscentrum
Tóth Mónika
monisopron@kangatraining.hu
Sopronkövesd - Alkotó Ház
Szabóné Szamosi Anita
szanita@kangatraining.hu
Szada - VIDFit
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Szeged
Gregus-Petrócki Dóra
dori@kangatraining.hu
Székesfehérvár - LISZI
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Székesfehérvár Shakti
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd - FITT anyuka boldog baba klub
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Szigetszentmiklós
Nemes Emőke
emoke@kangatraining.hu
Szolnok - Fagyöngy Stúdió
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Szombathely
Velladics Judit
jucus@kangatraining.hu
Tamási
Nagy Ágota
ago@kangatraining.hu
Tata
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Tatabánya
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Törökbálint
Ebedli Mercédesz
merci@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Vecsés
Könnyü Zita
zita@kangatraining.hu
Veresegyház - Hovatovább Jógaliget
Szirmai Edit
edit@kangatraining.hu
Veresegyház - Mézesvölgyi Iskola
Szirmai Edit
edit@kangatraining.hu
Veszprémben Krisztával
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veszprémben Renkával
Tőkés Renáta
renata@kangatraining.hu
Zalaegerszeg
Regolics Mónika
regomoni@kangatraining.hu