logo
+36 20 239 87 57

Helyszínek


Hol szeretnél edzeni?
 
Balatonföldvár
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Budapest 11. ker - TEMI Fővárosi Művelődési Ház
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Budapest 13. ker - Savoy Garden Táncstúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 15. ker - Újpalotai Sportcentrum
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Ágnes Fitness
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Dance City Center
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 19. ker. - Wekerletelep, Kós Károly tér
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 4. ker. - Szávitrí Életmód Stúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 8. ker - Görbe Bögre Kávézó
Dobner Kamilla
kamilla@kangatraining.hu
Celldömölk
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Debrecen - Diamond Fitness SE
Weisz-Kovács Andi
andidebrecen@kangatraining.hu
Érd - Olívia Mozgás-és Táncstúdió
Ebedli Mercédesz
merci@kangatraining.hu
Fonyód
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Gyömrő - Mayaland Játszóház
Dobner Kamilla
kamilla@kangatraining.hu
Győr, A Pajta
Wunderli-Meyer Yessica
yessi@kangatraining.hu
Jászberény - Börtönudvar Fitness
Székely-Zámola Andrea
szekelyzandi@kangatraining.hu
Kaposvár - LTP Fitness & Gym 
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Keszthely, BRI'S Forma Studio
Dr. Sorok Biri
sorokbiri@kangatraining.hu
Kolozsvár - Románia - Életfa
Boros Adél
adel@kangatraining.com
Kolozsvár - Románia - Mikó Óvoda
Boros Adél
adel@kangatraining.com
Mohács
Weiszné Habling Szandra
szandra@kangatraining.hu
Pápa
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Pécel
Poesz-Pápai Hajnalka
hajni@kangatraining.hu
Pétfürdő
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Sárbogárd
Kineth Erzsébet
bobi@kangatraining.hu
Sopron - Fit-Max Mozgáscentrum
Tóth Mónika
monisopron@kangatraining.hu
Székesfehérvár - LISZI
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Székesfehérvár Shakti
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd - FITT anyuka boldog baba klub
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Tamási
Nagy Ágota
ago@kangatraining.hu
Törökbálint
Ebedli Mercédesz
merci@kangatraining.hu
Üllő - Hajni - Aktív Fitness Club 2.
Poesz-Pápai Hajnalka
hajni@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Vecsés Hajnival
Poesz-Pápai Hajnalka
hajni@kangatraining.hu
Vecsés Zitával
Könnyü Zita
zita@kangatraining.hu
Veszprémben Krisztával
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Zalaegerszeg
Regolics Mónika
regomoni@kangatraining.hu