logo
+36 20 239 87 57

Helyszínek


Hol szeretnél edzeni?
 
Biatorbágy
Varga-Grund Szabina
szabina@kangatraining.hu
Budaörs
Nemes Emőke
emoke@kangatraining.hu
Budapest 10. ker - Kőbánya, Óhegy park
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 11. ker - TEMI Fővárosi Művelődési Ház
Papp Balázsné Dajka Emese
emese@kangatraining.hu
Budapest 12. ker - ODU KÖZÖSSÉGI TÉR
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Budapest 19. ker. - Wekerletelep, Kós Károly tér
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 22. ker. - SÓLÁMPÁS KÖZPONT
Sziller-Kozár Gitta
gitta@kangatraining.hu
Budapest 4. ker. - Fitness Indahouse - Funkcionális edző stúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Celldömölk
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Debrecen - BIJÓ Energia Egészségközpont
Weisz-Kovács Andi
andidebrecen@kangatraining.hu
Diósd
Varga-Grund Szabina
szabina@kangatraining.hu
Érd - Olívia Mozgás-és Táncstúdió
Ebedli Mercédesz
merci@kangatraining.hu
Győr, Generációk Háza
Meyer Yessica
yessi@kangatraining.hu
Keszthely, BRI'S Forma Studio
Dr. Sorok Biri
sorokbiri@kangatraining.hu
Kolozsvár - Románia - Életfa
Boros Adél
adel@kangatraining.com
Kolozsvár - Románia - Mikó Óvoda
Boros Adél
adel@kangatraining.com
Pápa
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Pétfürdő
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Sárbogárd
Kineth Erzsébet
bobi@kangatraining.hu
Siófok- Babakocsis&PreKanga
Nagy Lívia
livia@kangatraining.hu
Sopron - Fit-Max Mozgáscentrum
Tóth Mónika
monisopron@kangatraining.hu
Szeged
Gregus-Petrócki Dóra
dori@kangatraining.hu
Székesfehérvár Shakti
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Törökbálint
Ebedli Mercédesz
merci@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Vecsés
Könnyü Zita
zita@kangatraining.hu
Veszprémben Krisztával
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Zalaegerszeg
Regolics Mónika
regomoni@kangatraining.hu