logo
+36 20 239 87 57

Helyszínek


Hol szeretnél edzeni?
 
Ajka
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Ágnes Fitness
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Dance City Center
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Debrecen - Diamond Fitness SE
Weisz-Kovács Andi
andidebrecen@kangatraining.hu
Dunaújváros
Ferenczi-Juhász Éva
eva@kangatraining.hu
Győr, A Pajta
Wunderli-Meyer Yessica
yessi@kangatraining.hu
Miskolc
Gulyás Tímea
timi@kangatraining.hu
Pécs - Fitnexx Premium
Petrich - De Blasio Anett
anett@rectustrainigmethod.hu
Pétfürdő
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Sopron - Fit-Max Mozgáscentrum
Tóth Mónika
monisopron@kangatraining.hu
Székesfehérvár - LISZI
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Székesfehérvár Shakti
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd - FITT anyuka boldog baba klub
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Tamási
Nagy Ágota
ago@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veresegyház - Marika fitneszterem
Szirmai Edit
edit@kangatraining.hu
Veszprémben Krisztával
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu