logo
+36 20 239 87 57

Helyszínek


Hol szeretnél edzeni?
 
Ajka
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Balatonfüred
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Budapest 13. ker - Savoy Garden Táncstúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 15. ker - Újpalotai Sportcentrum
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Ágnes Fitness
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Dance City Center
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 4. ker. - Fitness Indahouse - Funkcionális edző stúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Debrecen - BIJÓ Energia Egészségközpont
Weisz-Kovács Andi
andidebrecen@kangatraining.hu
Dunakeszi - Kellys Fitness Club (Fő út)
Szirmai Edit
edit@kangatraining.hu
Gödöllő - Láng Fitness
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Keszthely, BRI'S Forma Studio
Dr. Sorok Biri
sorokbiri@kangatraining.hu
Kiskőrös
Horváth-Huber Tímea
hubertimi@kangatraining.hu
Miskolc
Gulyás Tímea
timi@kangatraining.hu
Pétfürdő
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szeged
Gregus-Petrócki Dóra
dori@kangatraining.hu
Székesfehérvár - LISZI
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Székesfehérvár Shakti
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd - FITT anyuka boldog baba klub
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veresegyház - Hovatovább Jógaliget
Szirmai Edit
edit@kangatraining.hu
Veszprémben Krisztával
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veszprémben Renkával
Tőkés Renáta
renata@kangatraining.hu