logo
+36 20 239 87 57

Helyszínek


Hol szeretnél edzeni?
 
Balatonalmádi
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Balatonfüred - Balaton Szabadidő-és Konferencia Központ
Chugyik-Kalincsák Bea
bea@kangatraining.hu
Békés
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Békéscsaba - JELENLEG SZÜNETEL
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Békéscsaba-Gerla, Póstelek
Szőke-Szücs Dóra
777dori@kangatraining.hu
Biatorbágy - HAMAROSAN!
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Budapest 01. kerület
Nemes-Bukovszki Zsófia
zsofi@kangatraining.hu
Budapest 02. ker. - Geli Stúdió - JELENLEG SZÜNETEL
Nemes-Bukovszki Zsófia
zsofi@kangatraining.hu
Budapest 02. ker. - Marczibányi Sportcentrum
Gorove-Osvalda Marianna
gorovemariann@kangatraining.hu
Budapest 03. ker.
Tollas Ágnes
tollasagi@kangatraining.hu
Budapest 04. ker. - Szávitrí Életmód Stúdió
Görbe Szilvi
szilvi@kangatraining.hu
Budapest 08. ker - HAMAROSAN!
Bekényi-Szabó Csilla
bszcsilla@kangatraining.hu
Budapest 09. ker - Dési Huber István Művelődési Ház
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 10. kerület - BÁRKA
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 11. kerület
Nemes-Bukovszki Zsófia
zsofi@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Ágnes Fitness
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Dance City Center
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 19. ker - Kispest, Wekerlei Kultúrház
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Cserszegtomaj
Büdiné Besze Tamara
tamara@kangatraining.hu
Debrecen - Diamond Fitness SE
Weisz-Kovács Andi
andidebrecen@kangatraining.hu
Dombóvár
Gegő-Kertész Niki
niki@kangatraining.hu
Dunaújváros
Ferenczi-Juhász Éva
eva@kangatraining.hu
Eger
Verebélyiné Szabó Alexandra
szandi@kangatraining.hu
Fonyód - HAMAROSAN!
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Gödöllő - HAMAROSAN!
Kovács Kitti
kitty@kangatraining.hu
Gyöngyös - HAMAROSAN
Verebélyiné Szabó Alexandra
szandi@kangatraining.hu
Halásztelek - JELENLEG SZÜNETEL!
Cseh-Szakál Tímea
timea.csehszakal@kangatraining.hu
Hévíz - HAMAROSAN!
Fodorné Thomka Márta
marta.thomka@kangatraining.hu
Isaszeg
Kovács Kitti
kitty@kangatraining.hu
Jászberény - Y Ház - Az élet iskolája!
Székely-Zámola Andrea
szekelyzandi@kangatraining.hu
Keszthely
Fodorné Thomka Márta
marta.thomka@kangatraining.hu
Miskolc
Gulyás Tímea
timi@kangatraining.hu
Nagykáta
Székely-Zámola Andrea
szekelyzandi@kangatraining.hu
Nemesvámos
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Oroszlány
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Pápa
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Pécs - Fitnexx Premium
Petrich - De Blasio Anett
anett@rectustrainigmethod.hu
Pétfürdő - JELENLEG SZÜNETEL!
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Pilisborosjenő
Tollas Ágnes
tollasagi@kangatraining.hu
Sárbogárd
Kineth Erzsébet
bobi@kangatraining.hu
Siófok - HAMAROSAN!
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Sóskút - HAMAROSAN
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Szeged
Huszár-Pap Katalin
pap.kati@kangatraining.hu
Székesfehérvár - LISZI - JELENLEG SZÜNETEL!
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Székesfehérvár - Tető-Tér
Domán-Mihály Barbi
barbi@kangatraining.hu
Székesfehérvár Shakti - JELENLEG SZÜNETEL!
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd - FITT anyuka boldog baba klub
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Szigetszentmiklós
Cseh-Szakál Tímea
timea.csehszakal@kangatraining.hu
Szolnok - Fagyöngy Stúdió
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Tata
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Tatabánya
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veresegyház - HAMAROSAN!
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Veszprémben Krisztával
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veszprémben Renkával
Tőkés Renáta
renata@kangatraining.hu
Zalaegerszeg
Regolics Mónika
regomoni@kangatraining.hu