logo
+36 20 239 87 57

Helyszínek


Hol szeretnél edzeni?
 
Abony
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Ajka
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Baja
Bótáné Gergics Inez
inez@kangatraining.hu
Balatonalmádi
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Balatonföldvár
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Balatonfüred - Balaton Szabadidő-és Konferencia Központ
Chugyik-Kalincsák Bea
bea@kangatraining.hu
Békés
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Békéscsaba
Nagy Márta
marti@kangatraining.hu
Bóly, Kolping-ház
Weiszné Habling Szandra
szandra@kangatraining.hu
Budapest 02.ker.- Marczibányi Sportcentrum
Gorove-Osvalda Marianna
gorovemariann@kangatraining.hu
Budapest 04. ker. - Szávitrí Életmód Stúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 08. ker - Görbe Bögre Kávézó
Bekényi-Szabó Csilla
bszcsilla@kangatraining.hu
Budapest 08. ker. - Józsefvárosi Galéria
Bekényi-Szabó Csilla
bszcsilla@kangatraining.hu
Budapest 09. ker - Dési Huber István Művelődési Ház
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 10. kerület - BÁRKA
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 11. ker - TEMI Fővárosi Művelődési Ház
Futó-Molnár Ilka
ilka@kangatraining.hu
Budapest 12. ker - Odu közösség tér
Papp Tímea
papptimi@kangatraining.hu
Budapest 13. ker - Savoy Garden Táncstúdió
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 14. ker - Örs Fitness
Papp Tímea
papptimi@kangatraining.hu
Budapest 15. ker - Újpalotai Sportcentrum
Csillag Tündi
tundi@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Ágnes Fitness
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 18. kerület - Dance City Center
Fodorpataki Ancsa
ancsa@kangatraining.hu
Budapest 19. ker - Kispest, Wekerlei Kultúrház
Tatorján Anna
panni@kangatraining.hu
Budapest 20. ker - Pesterzsébet
Bozai Zsuzsa
zsuzsa@kangatraining.hu
Budapest 21. ker - Csepel
Bozai Zsuzsa
zsuzsa@kangatraining.hu
Celldömölk
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Debrecen - Diamond Fitness SE
Weisz-Kovács Andi
andidebrecen@kangatraining.hu
Dunaújváros
Ferenczi-Juhász Éva
eva@kangatraining.hu
Érd - Lótus Életmódközpont
Ebedli Mercédesz
merci@kangatraining.hu
Fonyód
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Gödöllő - Láng Fitness
Halmosné Minczér Mariann
mariann@kangatraining.hu
Gyömrő - Napliget Gyömrő Jóga Stúdió
Mirák Liza
liza@kangatraining.hu
Gyömrő - Napliget Gyömrő Jóga Stúdió
Mirák Liza
liza@kangatraining.hu
Győr - A Pajta
Wunderli-Meyer Yessica
yessi@kangatraining.hu
Győr - Közösségi Kávézó
Wunderli-Meyer Yessica
yessi@kangatraining.hu
Gyulafirátót
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Jászberény - Y Ház - Az élet iskolája!
Székely-Zámola Andrea
szekelyzandi@kangatraining.hu
Kaposvár - LTP Fitness & Gym 
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Kapuvár
Szabóné Szamosi Anita
szanita@kangatraining.hu
Keszthely
Fodorné Thomka Márta
marta.thomka@kangatraining.hu
Kiskőrös
Horváth-Huber Tímea
hubertimi@kangatraining.hu
Kolozsvár - Románia - Életfa
Boros Adél
adel@kangatraining.com
Kolozsvár - Románia - Mikó Óvoda
Boros Adél
adel@kangatraining.com
Komló
Tóth Katalin
kata@kangatraining.hu
Miskolc
Gulyás Tímea
timi@kangatraining.hu
Mohács
Weiszné Habling Szandra
szandra@kangatraining.hu
Nagykáta Relax Napstúdió
Székely-Zámola Andrea
szekelyzandi@kangatraining.hu
Nemesvámos
Chugyik-Kalincsák Beáta
bea@kangatraining.hu
Oroszlány
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Pápa
Sipos Ividő
ivido@kangatraining.hu
Pécel
Poesz-Pápai Hajnalka
hajni@kangatraining.hu
Pécs - Fitnexx Premium
Petrich - De Blasio Anett
anett@rectustrainigmethod.hu
Pétfürdő
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Sárbogárd
Kineth Erzsébet
bobi@kangatraining.hu
Sárvár
Velladics Judit
jucus@kangatraining.hu
Siófok
Ősz Brigitta
oszbrigi@kangatraining.hu
Sopron - Fit-Max Mozgáscentrum
Tóth Mónika
monisopron@kangatraining.hu
Szeged
Huszár-Pap Katalin
pap.kati@kangatraining.hu
Székesfehérvár - Feketehegy-Szárazréti Közösségi Ház
Domán-Mihály Barbi
barbi@kangatraining.hu
Székesfehérvár - LISZI
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Székesfehérvár - Tető-Tér
Domán-Mihály Barbi
barbi@kangatraining.hu
Székesfehérvár Shakti
Gálffy Anna
anna@kangatraining.hu
Szekszárd - FITT anyuka boldog baba klub
Garay Beatrix
betty@kangatraining.hu
Szigetszentmiklós
Petikné Szebényi Réka
reka@kangatraining.hu
Szolnok - Fagyöngy Stúdió
Palatinusné Pálfi Csilla
csilla@kangatraining.hu
Szombathely
Velladics Judit
jucus@kangatraining.hu
Tamási
Nagy Ágota
ago@kangatraining.hu
Tapolca
Dr. Szalóki-Rák Nikolett
raknikike@kangatraining.hu
Tata
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Tatabánya
Sudárné Pócs Nikolett
nilett@kangatraining.hu
Tótvázsony
Hidasi Petra
petra@kangatraining.hu
Törökbálint
Ebedli Mercédesz
merci@kangatraining.hu
Üllő - Hajni - Aktív Fitness Club 2.
Poesz-Pápai Hajnalka
hajni@kangatraining.hu
Vác - Royal Fitness Club
Simon Judit
simon.judit@kangatraining.hu
Várpalota
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Vecsés Hajnival
Poesz-Pápai Hajnalka
hajni@kangatraining.hu
Vecsés Zitával
Könnyü Zita
zita@kangatraining.hu
Veresegyház - Marika fitneszterem
Szirmai Edit
edit@kangatraining.hu
Veszprémben Krisztával
Gunther-Nyitrai Kriszta
kriszta@kangatraining.hu
Veszprémben Renkával
Tőkés Renáta
renata@kangatraining.hu
Zalaegerszeg
Regolics Mónika
regomoni@kangatraining.hu